דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתפריט ניווט משני (מקש קיצור 5) דלג לתפריט ניווט ראשי (מקש קיצור 6) דלג לתפריט ניווט תחתון (מקש קיצור 7) דלג לצור קשר (מקש קיצור 8) דלג למפת האתר (מקש קיצור 9)

פתרונות משקאות

 קפה איכותי בכל זמן ובכל מקום

קפה איכותי בכל זמן ובכל מקום

הצרכן שלך מחפש קפה איכותי בכל זמן ובכל מקום

אורח החיים האורבני של הצרכנים כיום, יוצר אצל הצרכנים צורך גובר והולך לכוס קפה בכל זמן ומקום. קפה תמיד תהיה הדרך הטובה להתחיל את היום ולסיים ארוחה, אבל מעבר לכך הקפה מלווה את הצרכנים שלנו כמעט בכל סיטואציה ביום.

ישראל חווה מהפיכה בתחום צריכת קפה מחוץ לבית , עם למעלה מ -2,500 בתי קפה בישראל. עסקי הקפה הפכו לעסק משמעותי בענף המזון והמשקאות בארץ.

מהפיכת בתי הקפה בישראל יצרה ביקוש לנקודות קפה אצלכם - לקוחות תחום המזון - כולכם רוצים נקודת קפה בעסק שלהם.

עם מהירות, אחידות ויעילות בהגשת קפה איכותי, יש לך הזדמנות להגיב לרצון הלקוח ולהכניס קפה איכותי לעסק שלך.

ציפיות הצרכן לקפה מורכבות

הכלל פשוט: ככול שהצרכן מרוצה יותר מכוס הקפה שלו, כך יהיה מוכן לשלם יותר עליה.

פיתרון הקפה של NESCAFE MILANO מעניק לצרכן חוויות קפה מושלמת: איכות פרימיום גבוהה (טעם ומראה), מהירות הכנה, אחידות בכול כוס, מגוון משקאות והתמדה.

איכות: מראה ותחושה...

אומרים שאנשים אוכלים קודם כול "עם העיניים" גם בשתיית קפה העיקרון זהה.

בעוד טעם המשקה קריטי, המראה והתחושה מניעים לקניית הכוס קפה בפעם הראשונה. מחקרים בינלאומיים שנעשו בנסטלה הוכיחו שמשקאות המוגשים בצורה אסטטית ויפה מגדילים מכירות. עיצוב הקפה על ידי לאטה ארט  LATTE ART יגביר מכירות.

עבור הצרכן, משקאות מעוצבים משדרים תשומת לב נוספת שלכם בהכנת הקפה, כתוצאה מכך הערך הנתפס גבוה יותר בעיני הצרכן הסופי בכוס הקפה שהכנתם עבורווהוא יהיה מוכן לשלם עליה יותר

אחידות והתמדה בהכנה

כשאנו משלמים על משהו. אנו רוצים תמורה עבור הכסף. כל כוס קפה צריכה להיות מושלמת. לכן ב-NESCAFE MILANO יקבל הצרכן קפה איכותי, אחיד ומוקפד כל פעם מחדש, כוס אחר כוס

מהירות הכנה

זמן שווה כסף, ושירות טוב ללקוח נמדד גם במהירות השירות. הצרכן ממהר ממקום למקום ורוצה את הקפה שלו בכול מקום ובמהירות, כאן ועכשיו! פעמים רבות לקוח רואה את התור ליד דוכן הקפה ומחליט לוותר – אין לו סבלנות לחכות.

נסקפה מילאנו בלחיצת כפתור ובמהירות מורידים את זמן ההמתנה לכוס קפה איכותי ומשובח.

מגוון

לכל לקוח יש את המשקה המועדף עליו: קפוצ'ינו, מקיאטו, אספרסו, הפוך או אמריקנו. בעזרת התפריט המגוון של נסקפה מילאנו, אנו מאפשרים לך להעניק לצרכנים שלך מגוון אפשרויות לבחירתו.

אמינות והתמדה

הלקוחות שלכם מחפשים מותג אמין הנשען על מסורת, איכות ואמינות. NESCAFE MILANO של חברת נסטלה העולמית תומך בך הלקוח עם מותג הקפה הבינלאומי מספר 1 בעולם: המותג NESCAFE הוא כיום מותג הקפה הנמכר בעולם: מדי שניה, נמכרות 3.150 כוסות NESCAFE מחוץ לבית: 50 מיליארד כוסות בשנה, המהוות 52% משוק הקפה הנמס מחוץ לבית ו- 36% משוק הקפה הנמס העולמי.

הדילמה שלך: איכות הקפה מול קלות ההכנה

נסטלה ערכה מחקר בקרב כ-500 לקוחות מרחבי הגלובוס בקרב מפעילי נקודות מזון וצוותי העבודה שלהם על מנת להבין מהם הצרכים שלכם כלקוחות המשרתים צרכני קפה. במקביל שוחחנו עם צרכני קפה: צוותי העבודה רוצים פשטות בהכנה ופיתרון קפה מהיר להכנה. הצרכן הסופי אמר שהוא רוצה קפה באיכות גבוהה, מגוון משקאות קפה מוגש מהר ובאחידות פעם אחר פעם.

הפיתרון של NESCAFE MILANO: קפה איכותי וטעים עשוי באופן קל ופשוט להכנה.

NESCAFE MILANO מציע מגוון רחב של משקאות קפה באיכות של בריסטה: אספרסו, לטה, הפוף, מקיאטו, שוקולטה,

ההכנה פשוטה בריסטה בלחיצת כפתור:
בלחיצת כפתור, במהירות ללא תחרות, ללא פחת, אחידות הכנה, לא משנה מי מהצוות מכין את המשקה באיכות שאינה משתנה מנקודה לנקודה או ממפעיל למפעיל.

  • נNESCAFE MILANO של אסם נסטלה פרופשיונל, מיועד לך הלקוח המחפש דרכים, להצמיח ולהגדיל מכירות. אסם נסטלה פרופשנל מקימה ביחד עם בתי העסק, עמדות קפה ומאפה ממותגות, בין אם בבתי מלון , במסעדות מזון מהיר או בעסקי ההסעדה.

 

מוצרי פרימיום ייעודיים

  • תערובות פרימיום של קפה ושוקו שפותחו במיוחד במרכז המשקאות של נסטלה פרופשיונל בשוויץ עבור מכונות נסקפה מילאנו.