דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתפריט ניווט משני (מקש קיצור 5) דלג לתפריט ניווט ראשי (מקש קיצור 6) דלג לתפריט ניווט תחתון (מקש קיצור 7) דלג לצור קשר (מקש קיצור 8) דלג למפת האתר (מקש קיצור 9)

פתרונות פיצה

רוטב עגבניות BUITONI

רוטב עגבניות BUITONI

קשה לדמיין פיצה ללא רוטב עגבניות, לאיכות הרוטב יש השפעה מכרעת על איכותה של הפיצה. "אסם נסטלה פרופשיונל" מציעה למטבח המקצועי את סדרת רטבי BUITONI – רטבי עגבניות משובחים על טהרת הירקות והעשבים הטריים. שיטות הייצור, הפסטור והאריזה הייחודיות מבטיחות שמירה על הערכים התזונתיים וחיי מדף ארוכים – ללא שימוש בחומרים משמרים.

בסדרת BUITONI שלושה רטבים שמציעים פתרון למגוון מנות וצרכים:

  • BUITONI בסיסי מתובל באורגנו, שום, פלפל שחור ובזיליקום. מתאים למגוון מאכלים הדורשים רוטב עגבניות: ממולאים, מוסקה, דג חריף וכמובן, כל מאכל איטלקי כמו פסטה או לזניה.

  • BUITONI לפיצה בתוספת רכז עגבניות, בצל ותיבול עדין. תוספת הרכז מסמיכה את הרוטב והופכת אותו נוח במיוחד למריחה על פיצה. התיבול העדין משאיר מקום לגיוונים ולתוספות על פי טעם השף.

  • BUITONI עם פלפלים טריים ומגוון ירקות מתובל בשמן זית. אפשר להשתמש בו כמו שהוא, כמטבל עשיר לחטיפים, או כשכבת רוטב בטורטייה או להוסיף לו עשבי תיבול ולהפוך אותו לסלסת עגבניות. מתאים במיוחד להעשרת פיצות בטעמי ירקות נפלאים בלי להכביד על התוספות.

    קישור לפרטים אודות מוצרי רטבי הפיצהלפרטים נוספים לחץ כאן