דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתפריט ניווט משני (מקש קיצור 5) דלג לתפריט ניווט ראשי (מקש קיצור 6) דלג לתפריט ניווט תחתון (מקש קיצור 7) דלג לצור קשר (מקש קיצור 8) דלג למפת האתר (מקש קיצור 9)

פתרונות אפייה

פתרונות טכנולוגיים

פתרונות טכנולוגיים

אסם נסטלה פרופשיונל מציעה מגוון פתרונות לבית העסק שלך - כך שתוכל להגיש מוצרי מאפה איכותיים וטריים בכל רגע נתון

 

מוצרי מאפה קפוא

אסם נסטלה פרופשיונל מציעה מגוון רחב של מוצרי המאפה הקפואים של בונז'ור לאפייה בבית העסק שלך. המוצרים מבוססים על מגוון בצקים איכותיים במיוחד, מוכנים ומעוצבים בקפידה לפני התפחה, ציפוי ואפייה עם חיי מדף ארוכים.

סל המוצרים רחב מאד וכולל: לחמים, בגטים, לחמניות מאפים מתוקים, מלוחים ועוד. הוא מתאים במיוחד לבתי עסק המייצרים כמויות גדולות עם משאבי כוח אדם זמינים ואיכותיים לאפייה במקום.

למוצרי המאפה הקפוא ישנם יתרונות רבים, ביניהם:

  • מקצרים זמן הכנה – המאפים הקפואים של בונז'ור חוסכים מכל בית עסק להכין, על בסיס יומי, מוצרי מאפה מחומרי גלם בסיסיים: מים, ביצים, קמח ועוד. המוצרים הקפואים מוכנים ומעוצבים בשבילך!

  • כל שף והטאץ' שלו – המאפים הקפואים מאפשרים לכל לשף להוסיף את הטאץ' הייחודי שלו. לכל בית עסק מרחב פעולה ומרחב החלטה לגבי הצורה הסופית של המוצר, לגבי גודלו הסופי, הציפוי החיצוני שלו, צורת החיתוך וכן הלאה. כך יכול כל בית עסק לבדל עצמו ממתחריו בדרכו הייחודית.

  • חלון ראווה לעסק שלך – מוצרי הבצק הקפוא מאפשרים תצוגת תכלית של תהליך אפייה מלא בפני הלקוחות ובכך לזכות באהדתם ובשביעות רצונם כתוצאה מהאפייה במקום, מהריח המעולה של אפייה ומהגשה בטריות מקסימאלית.

 

טכנולוגיית אפוי חלקי

טכנולוגיית אפוי חלקי מאפשרת להגיש ללקוחותיך לחמים טריים שנאפו זה עתה וליהנות מרמת שביעות רצון גבוהה של הלקוחות במינימום מאמץ, לצד מגוון יתרונות:

  • חסכון בזמן ובאנרגיה - זמן ההכנה של מוצר אפוי חלקי הוא 1/5 מזמן ההכנה של מוצר קפוא רגיל.

  • מקסימום זמינות - מוצרים אפויים חלקית מעניקים מענה מיידי ל"ביקושים לא מתוכננים".

  • צמצום פחתים - מוצרים אפויים חלקית מהווים פיתרון לבית העסק בתחילת יום עבודה או בסיומו ומצמצמים פחתים באופן משמעותי ע"י הכנת כמות מדויקת של לחמים בכפוף לצורך לאורך שעות הפעילות.

  • כל אחד יכול - מוצרי "לחם" אפויים חלקית מגיעים לבית העסק בצורתם הסופית, יש צורך ב"השלמת אפייה" בלבד. לכן אין צורך בכח אדם מיומן או בציוד מתוחכם.

  • אחידות - מוצרים אפויים חלקית מאפשרים לך לשמור על אחידות בתהליך האפייה וכתוצאה מכך על אחידות בתוצאה הסופית.

  • ללא תלות בספקים חיצוניים - מוצרים בטכנולוגיית "אפוי חלקי" מעניקים לך מקסימום עצמאות בכל שעות היממה ללא תלות בספקים חיצוניים.

  • מקסימום טריות בכל שעות היום... והלילה - זהו היתרון החשוב ביותר  - מגוון הלחמים והלחמניות שלנו בטכנולוגיית "אפוי חלקי" מוגשים חמים וטריים לאורך כל שעות היום ו... הלילה וכך מעצימים את שביעות הרצון של הלקוחות ומאפשרים לך ליהנות משפע מחמאות במשך 24 שעות.

 

טכנולוגיית אפוי קפוא

טכנולוגיה פורצת דרך של מוצרים אפויים הדורשים חימום קל בלבד בנקודת המכירה לקבלת תוצאה מקסימלית. המוצרים, בטכנולוגיה זו מיוצרים במפעל ועוברים תהליך אפייה מלא החל משלב הכנת הבצק, הלישה, עיצוב לצורה אופטימלית, כולל את שלב ההתפחה ואפייה מלאה. כל מה שנשאר לעשות בנקודת האפייה הוא חימום של מספר דקות קצר והמוצר מוכן להגשה באיכות מעולה. מתאים במיוחד לבתי קפה ועגלות קפה.

טכנולוגיה מתקדמת זו מאפשרת להגיש מוצר מוגמר ברמה גבוהה בכל מקום בקלות ובמהירות ללא צורך בהשקעה וללא לקיחת סיכון בפחת מיותר –חימום המוצרים מתבצע מייד עם ביצוע ההזמנה בפועל.