דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתפריט ניווט משני (מקש קיצור 5) דלג לתפריט ניווט ראשי (מקש קיצור 6) דלג לתפריט ניווט תחתון (מקש קיצור 7) דלג לצור קשר (מקש קיצור 8) דלג למפת האתר (מקש קיצור 9)
Wellness

Wellness

מגמת ה-WELLNESS בעולם בולטת גם במטבחים המקצועיים מחוץ לבית. הלקוחות מעוניינים במגוון רחב יותר של מנות עם אוריינטציה בריאותית. עושה רושם שדווקא במקומות העבודה ובעולם הסעדת הילדים, בהם אוכלים מאות אלפי אנשים בכל יום הטרנד בא לידי ביטוי בעוצמה. "השוק בהחלט מתעורר ומגלה עניין", אומר שף של חברת הסעדה גדולה, המשרתת מקומות עבודה כמו חברות הייטק. "אפשר לומר שהדרישה באה מלמטה, מהעובדים, שמבקשים אוכל בריא יותר, כיוון שהם אוכלים אותו על בסיס יומיומי. למעשה, זוהי התזונה המרכזית שלהם, כי את הארוחה העיקרית של היום הם אוכלים בעבודה. אבל עדיין יש לנו דרך ארוכה לעבור, עד שנגיע למצב של ארוחות שלמות המבוססות על רכיבים טבעיים בלבד".

"אסם נסטלה פרופשיונל" מכירה את הטרנד מקרוב ומבינה את צורכי הלקוחות ועל כן ביססה סל פתרונות רחב המבוססים על רכיבים טבעיים בלבד והמאפשרים ללקוחותיה להרכיב תפריט מלא על בסיס רכיבים טבעיים. בין הפתרונות ניתן למצוא: קטשופ אסם, אבקת מרק, מיני פסטות, פתיתים, קוסקוס, קציצות "עוף טוב", מגוון ירקות קפואים של "מילוטל", ועוד... כולם נטולים חומרים מלאכותיים. ומאפשרים לכל המעוניין להמשיך ולנהל אורח חיים בריא יותר גם מחוץ לבית.

צור קשר

אנא מלא את פרטיך ונציג נסטלה פרופשיונל יחזור אליך בהקדם