דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתפריט ניווט משני (מקש קיצור 5) דלג לתפריט ניווט ראשי (מקש קיצור 6) דלג לתפריט ניווט תחתון (מקש קיצור 7) דלג לצור קשר (מקש קיצור 8) דלג למפת האתר (מקש קיצור 9)

אודות

החזון שלנו

החזון שלנו

לאפשר לך לייצר את החוויה המושלמת עבור לקוחותיך באמצעות מגוון פתרונות חדשניים בתחומי המזון והמשקאות שיאפשרו לך צמיחה תמידית.

 

מתוך מחויבותנו להוביל את שוק המזון והמשקאות מחוץ לבית לצמיחה אנו נמשיך:

לחלוק את המומחיות שלנו איתך

לנסטלה ניסיון של למעלה מ- 100 שנה בתחום המזון והמשקאות, אנחנו כאן בכדי לחלוק איתך, הלקוח, את הידע המקצועי ואת הניסיון שצברנו לטובת הצלחת עסקיך. הידע שצברנו אינו מתבסס על מחקרים בלבד, אלא על ניסיון מצטבר ורב שנים בתעשייה. 
אין זה משנה לאיזה תחום אתה שייך: קייטרינג, בית מלון, מסעדה, בית קפה, בריאות, חינוך, מכונות אוטומטיות/ או עסק מזון מהיר, אנחנו יכולים להבין את האתגרים העומדים בפניך ולהתאים עבורך פתרונות ייעודיים שיתבססו על הכרת העסק שלך.

לייצר בעבורך פתרונות ייעודיים

באסם נסטלה פרופשיונל, אנחנו עושים שימוש בתובנות של לקוחות מישראל ומהעולם כולו בכדי לפתח מגוון פתרונות ייעודיים לעסק שלך בתחום המזון והמשקאות. אנחנו מציעים לך פתרונות מלאים הכוללים שירות ואימון צמוד כך שתוכל למצות את מירב הפונטציאל מהעסק שלך.

לספק איכות מובטחת

אנחנו מחויבים לאספקה של מוצרים מעולים שגם אתה וגם לקוחותיך יכולים לבטוח בהם. הודות למערך בקרת האיכות שלנו, שהינו מהטובים בתעשיית המזון, והודות לצוותי הפיתוח התקדמים שלנו בארץ ובעולם, אתה יכול ליהנות משילוב של מגוון רחב של מוצרים חדשניים ובטוחים בתפריט.

לחתור למצויינות

אנחנו, באסם נסטלה פרופשיונל, שואפים למצוינות ולטוב ביותר בעבור  הלקוחות שלנו. אתה הלקוח שלנו ובפניך אנחנו מחוייבים לשיפור תמידי.